Hazımsızlık - İlaçları | V

% 1 3 5 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

VOG <-> VOM ile başlayan ilaçlar ile ilgili Hazımsızlık ilacı kullananlar, Hazımsızlık ilacı fiyatı, Hazımsızlık ilacı etken maddesi, Hazımsızlık ilacı muadili, Hazımsızlık ilacı yan etki, Hazımsızlık ilacı prospektüs, Hazımsızlık ilacı ve gebelik, Hazımsızlık ilacı nasıl kullanılır, Hazımsızlık ilacı zararları, Hazımsızlık ilacı içeriği, Hazımsızlık ilacı kullanım şekli, Hazımsızlık ilacı yorum, Hazımsızlık ilacı uyarıları bilgisini içerir.

İlaç Adı Ne İçin Kullanılır veya Barkod
VOGAST 30 mg 14 mikropellet kapsül 2.VOGAST nedir ve ne için kullanılır? VOGAST,30 mg Enterik Mikropellet Kapsül,beyaz renkli sert kapsüller içinde beyaz-beyazımsı renkte granüller içerir. VOGAST lansoprazol etkin maddesini içerir.1 kapsül içinde 30 mg etkin madde bulunur.14 veya 28 kapsül içeren kutularda kullanıma sunulmuştur.
VOGAST 30 mg 14 mikropellet kapsül {Actavis} 2.VOGAST nedir ve ne için kullanılır? VOGAST,30 mg Enterik Mikropellet Kapsül,beyaz renkli sert kapsüller içinde beyaz-beyazımsı renkte granüller içerir. VOGAST lansoprazol etkin maddesini içerir.1 kapsül içinde 30 mg etkin madde bulunur.14 veya 28 kapsül içeren kutularda kullanıma sunulmuştur.
VOGAST 30 mg 28 mikropellet kapsül 2.VOGAST nedir ve ne için kullanılır? VOGAST,30 mg Enterik Mikropellet Kapsül,beyaz renkli sert kapsüller içinde beyaz-beyazımsı renkte granüller içerir. VOGAST lansoprazol etkin maddesini içerir.1 kapsül içinde 30 mg etkin madde bulunur.14 veya 28 kapsül içeren kutularda kullanıma sunulmuştur.
VOGAST 30 mg 28 mikropellet kapsül {Actavis} 2.VOGAST nedir ve ne için kullanılır? VOGAST,30 mg Enterik Mikropellet Kapsül,bey az renkli sert kapsüller içinde beyaz-beyazımsı renkte granüller içerir. VOGAST lansoprazol etkin maddesini içerir. 1 kapsül içinde 30 mg etkin madde bulunur. 14 veya 28 kapsül içeren kutularda kullanıma sunulmuştur.
VOMEPRAM 10 mg/2 ml IM/IV enj. çöz. içeren 5 ampül 8699844751173