Alfuzosin Hcl içeren ilaçlar

% 1 3 5 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

XAL <-> XAT ile başlayan ilaçlar ile ilgili Alfuzosin Hcl içeren ilaçlar, Alfuzosin Hcl ilaçları, Etken Maddesi Alfuzosin Hcl olan ilaçlar. Alfuzosin Hcl ne için kullanılır, Alfuzosin Hcl ne işe yarar, Alfuzosin Hcl nedir, Alfuzosin Hcl neye yarar, Alfuzosin Hcl zararları, Alfuzosin Hcl yan etkileri, Alfuzosin Hcl kullananlar, Alfuzosin Hcl kullanımı, Alfuzosin Hcl faydaları, Alfuzosin Hcl kullanım şekli bilgisini içerir.

İlaç Adı Ne İçin Kullanılır veya Barkod
XALFU XL 10 mg uzatılmış salınımlı 30 tablet 2.XALFU XL nedir ve ne için kullanılır? • XALFU XL 10 mg uzatılmış salımlı tabletlerin her biri 10 mg Alfuzosin içerir. • XALFU XL alfa adrenerjik reseptör antagonisti olarak bilinen ilaç grubuna dahildir. • XALFU XL 30 tabletlik formu ile kullanıma sunulmaktadır.
XALFU XL 10 mg uzatılmış salınımlı 30 tablet { E.İ.P } 2.XALFU XL nedir ve ne için kullanılır? XALFU XL alfuzosin HC1 etkin maddesini içeren, yuvarlak, bikonveks, beyaz renkli tablettir. Bir tablette 10 mg etkin madde bulunur. Kutunun içinde blisterde 30 ve 90 tablet bulunur. XALFU XL, alfa 1 blokerler adı verilen bir ilaç grubuna dahildir, prostat bezinin normalden daha b...
XALFU XL 10 mg uzatılmış salınımlı 90 tablet 8699293035268
XATRAL XL 10 mg 30 tablet 2.XATRAL XL nedir ve ne için kullanılır? XATRAL XL alfuzosin HCl etkin maddesini içeren, yuvarlak, üç katlı bir tablettir ve iki sarı tabaka arasında beyaz bir tabakası vardır. Bir tablette 10 mg etkin madde bulunur. Kutunun içinde blisterde 30 tablet bulunur.