HPV Aşısı - İlaçları

% 1 3 5 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

CER <-> GAR ile başlayan ilaçlar ile ilgili HPV Aşısı ilacı kullananlar, HPV Aşısı ilacı fiyatı, HPV Aşısı ilacı etken maddesi, HPV Aşısı ilacı muadili, HPV Aşısı ilacı yan etki, HPV Aşısı ilacı prospektüs, HPV Aşısı ilacı ve gebelik, HPV Aşısı ilacı nasıl kullanılır, HPV Aşısı ilacı zararları, HPV Aşısı ilacı içeriği, HPV Aşısı ilacı kullanım şekli, HPV Aşısı ilacı yorum, HPV Aşısı ilacı uyarıları bilgisini içerir.

İlaç Adı Ne İçin Kullanılır veya Barkod
CERVARIX 0.5 ml IM enjeksiyon için süspansiyon içeren kullanıma hazır 1 enjektör 2.CERVARIX nedir ve ne için kullanılır? CERVARIX kadınlarda Human Papillomavirüs (HPV) tip 16 ve 18 adlı virüslerin neden olduğu hastalıklara karşı korunmak için kullanılan bir aşıdır. Bu hastalıklar şunlardır: • Serviks kanseri ( Rahmin alt ucundaki kanser)
GARDASIL KUADIVALAN HUMAN PAPILLOMAVIRUS ( TIP 6. 11. 16. 18 ) REKOMBINANT aşısı 2.GARDASIL KUADIVALAN HUMAN PAPILLOMAVIRUS nedir ve ne için kullanılır? GARDASIL kas içine (IM) enjeksiyon için kullanıma hazır enjektör içinde 0.5 mL süspansiyon içerir. Her paket tek kullanımlık bir adet kullanıma hazır enjektör ve hastanın ağırlık ve cüssesine göre kullanılmak üzere 2 değişik ebatta iğne içerir. ...