DIAMICRON MR 60 mg 90 tablet

Servier Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

A-Ferin Plus; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

İlaç Sınıfı

Parasetamol Kombinasyonları > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları

ATC Kodu

N02BE51

Etkin Madde

Psodoefedrinin Hcl 15 mg/5 ml , Parasetamol 160 mg/5 ml , Klorfenamin Maleat 1 mg/5 ml

Barkodu

8699552030096

Satış Fiyatı

146.31 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

24

Alternatif İlaç Sayısı

107

Sağlık Konuları

Şeker Hastalığı

Durum

Aktif

SGK Kodu

SGKF3W

İmal veya İthal

Ithal

Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi

36 ay

NFC kodu

BAA

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi C’dir

İlaç Formu

Tablet

Geri Ödeme Durumu

Ödenmez