PAROL HOT pediatrik 12 poşet granül İçeriği

Atabay Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Ultraproct içeriği, Ultraproct formülü, Ultraproct içerik, Ultraproct içindekiler, Ultraproct yardımcı maddeler, Ultraproct bileşenleri, Ultraproct Etken madde bilgilerini içerir.

BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

PAROL HOT pediatrik 12 poşet granül

KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde: Parasetamol 250 mg, Klorfeniramin maleat 2 mg, Psödoefedrin HCI 30 mg

Yardımcı maddeler: Koruyucu olarak sodyum benzoat, tatlandırıcı olarak şeker ve aspartam, boyar madde olarak sunset yellow FCF ve toz mandalina aroması ihtiva eder.

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.