PAROL HOT pediatrik 12 poşet granül İçeriği

Atabay Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

A-Ferin Hot içeriği, A-Ferin Hot formülü, A-Ferin Hot içerik, A-Ferin Hot içindekiler, A-Ferin Hot yardımcı maddeler, A-Ferin Hot bileşenleri, A-Ferin Hot Etken madde bilgilerini içerir.

BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

PAROL HOT pediatrik 12 poşet granül

KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde: Parasetamol 250 mg, Klorfeniramin maleat 2 mg, Psödoefedrin HCI 30 mg

Yardımcı maddeler: Koruyucu olarak sodyum benzoat, tatlandırıcı olarak şeker ve aspartam, boyar madde olarak sunset yellow FCF ve toz mandalina aroması ihtiva eder.

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.