A-FERIN FORTE 650 mg 30 tablet İçeriği
Hüsnü Arsan Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
Nogesic içeriği, Nogesic formülü, Nogesic içerik, Nogesic içindekiler, Nogesic yardımcı maddeler, Nogesic bileşenleri, Nogesic Etken madde bilgilerini içerir.
BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI
650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.
KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM
Etkin madde: 650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.
Yardımcı maddeler: Nişasta, kroskarmelloz sodyum, povidon K-30, mikrokristalin selüloz, kolloidal anhidrus silika, magnezyum stearat, hidroksipropil metilselüloz, makrogol (polietilen glikol), titanyum dioksit, kinolin sarısı
Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.
A-Ferin Forte ile ilgili diğer bilgiler
- Genel
- Nogesic Fiyat
- Nogesic Prospektüs
- Nogesic Kullananlar
- Nogesic Nedir
- Nogesic Kullanımı
- Nogesic Yan Etkileri
- Nogesic Etkileşimi
- Nogesic Gebelik
- Nogesic Saklanması
- Muadili
- A-Ferin Forte Uyarılar
- A-Ferin Forte Endikasyon
- A-Ferin Forte Kontrendikasyon
- İçeriği
- A-Ferin Forte Dozu
- A-Ferin Forte Zararları
- A-Ferin Forte Formu
- A-Ferin Forte Farmakolojik Özellikler
- A-Ferin Forte Farmasötik Özellikler
- A-Ferin Forte Ruhsat Bilgileri