A-FERIN HOT 10 poşet İçeriği

Hüsnü Arsan Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Excedrin içeriği, Excedrin formülü, Excedrin içerik, Excedrin içindekiler, Excedrin yardımcı maddeler, Excedrin bileşenleri, Excedrin Etken madde bilgilerini içerir.

BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.

KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde: 6 g’lık poşet 500 mg parasetamol ve 60 mg psödoefedrin HCl içerir.

Yardımcı maddeler: Kinolin sarısı lake, limon aroması, aspartam (E951), sorbitol (E420), susuz sitrik asit, sodyum sitrat dihidrat, silika kolloidal hidrat, mannitol (E421)

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.