A-FERIN FORTE 650 mg 30 tablet İçeriği

Abdica Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Solysin içeriği, Solysin formülü, Solysin içerik, Solysin içindekiler, Solysin yardımcı maddeler, Solysin bileşenleri, Solysin Etken madde bilgilerini içerir.

BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.

KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde: 650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.

Yardımcı maddeler: Nişasta, kroskarmelloz sodyum, povidon K-30, mikrokristalin selüloz, kolloidal anhidrus silika, magnezyum stearat, hidroksipropil metilselüloz, makrogol (polietilen glikol), titanyum dioksit, kinolin sarısı

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.