LOPROX % 1.5 100 ml şampuan Yan Etkileri

Gensu Pharma Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Loprox yan etkileri, Loprox etkileri, Loprox zararları, Loprox belirtileri, Loprox uyarılar, Loprox önlemler, Loprox kilo aldırırmı, Loprox zayıflatırmı, Loprox zehirlenmesi, Loprox cinsellik, Loprox sorunlar, Loprox uykusuzluk, Loprox bağımlılık, Loprox bırakma bilgilerini içerir.

4.Olası yan etkiler nelerdir ?

Tüm ilaçlar gibi LOPROX’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Aşağıdakilerden biri olursa LOPROX’ü kullanmayı durdurun ve DERHAL doktorunuza bildirin veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz

Yüz, ağız ve boğazda şişme, kurdeşen ile birlikte nefes darlığı şeklinde şiddetli aleıjik reaksiyonlar LOPROX ile bu türlü bir reaksiyon görülmemiş olmakla birlikte, her ilaçtaolduğu gibi görülmesi mümkündür.

Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

Eğer bunlardan sizde mevcut ise, sizin LOPROX’a karşı ciddi aleıjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

LOPROX’un şimdiye kadar ciddi bir yan etkisi görülmemiştir.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz:

Diğer şampuanlarda olduğu gibi, LOPROX kullanımı sırasında da uygulanan yerlerde bölgesel yanma hissi, kaşıntı, kızarıklık, cilt tahrişi görülebilir.

Seyrek olarak, özellikle saçları kimyasal nedenlerle hasar görmüş (örneğin, saçların boyatılması nedeniyle) olanlarda ve kırlaşmış saçlılarda saç renginde değişiklik,pullanma, alışılmadık saç dökülmesi, egzama görülebilir.

Bunlar LOPROX’un hafif yan etkileridir.

Bu etkilerin bazılan aynı zamanda tedavi olmakta olduğunuz durumunuzun belirtileri de olabilir. Ancak, bu etkilerden herhangi birini LOPROX kullanımına başladıktan sonra ilkkez yaşarsamz ya da bu tür etkilerde kötüleşme yaşarsanız LOPROX kullanımınıdurdurunuz ve doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz.

Yan etkilerin raporlanması