ZYRTEC 1 mg 200 ml şurup

UCB Pharma Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

A-Ferin Forte; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

İlaç Sınıfı

Sinir Sistemi > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları

ATC Kodu

N02BE51

Etkin Madde

Parasetamol 650 mg , Klorfenamin Maleat 4 mg

Barkodu

8699624570048

Geri Ödeme Kodu

A08751

Satış Fiyatı

5.38 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

66

Sağlık Konuları

Alerjik Reaksiyonlar , Ürtiker

Durum

Aktif

SGK Kodu

SGKFOK

İmal veya İthal

Ithal

Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi

60 ay

NFC kodu

DGM

Eşd. ilaç grubu

E065C

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi B’dir

İlaç Formu

Şurup

Geri Ödeme Durumu

Ödenir