KOATE-DVI FAKTOR VIII 500 IU flakon Nedir

Dem Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Koate-Dvi Faktor nedir, Koate-Dvi Faktor ne için kullanılır, Koate-Dvi Faktor ne ilacı, Koate-Dvi Faktor neye yarar, Koate-Dvi Faktor ne işe yarar, Koate-Dvi Faktor neye iyi gelir, Koate-Dvi Faktor kullananlar, Koate-Dvi Faktor kullanımı, Koate-Dvi Faktor uygulama, Koate-Dvi Faktor etkileri, Koate-Dvi Faktor faydaları bilgilerini içerir.

2.KOATE-DVI FAKTOR VIII nedir ve ne için kullanılır?

KOATE-DVI, intravenöz (damar içi) yolla uygulanan, insan antihemofılik faktörünün (Faktör

VIII) steril, değişken olmayan (stabil), arıtılmış ve kurutulmuş konsantresidir.

• KOATE-DVI, plazma pıhtılaşma faktörü (Faktör VIII) aktivite eksikliğinin olduğu, kanın pıhtılaşmamasından ileri gelen ve kalıtım yoluyla geçen bir hastalık olan hemofili tedavisi için (Hemofili A) kullanılır.

• KOATE-DVI, hemofilisi olan kişilerde ameliyatın seçilmesi ile acil uygulanması veya kanama nöbetlerinin düzeltilmesi/ önlenmesi için eksik olan pıhtılaşma faktörünün geçici olarak yerine konulmasını sağlar.

• Ayrıca KOATE-DVI piyasada; 250 IU/ 5 mL IV enjeksiyon için liyofilize toz içeren flakon, KOATE-DVI 500 IU/ 5 mL IV enjeksiyon için liyofilize toz içeren flakon, KOATE-DVI 1000 IU/ 10 mL IV enjeksiyon için liyofilize toz içeren flakon şekillerinde mevcuttur.