COLDEKS 20 kapsül İçeriği

Deva Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Vasonorm içeriği, Vasonorm formülü, Vasonorm içerik, Vasonorm içindekiler, Vasonorm yardımcı maddeler, Vasonorm bileşenleri, Vasonorm Etken madde bilgilerini içerir.

Her kapsül; Parasetamol 325 mg Fenilefrin HCl 5 mg Klorfeniramin maleat 1 mg Noskapin 10 mg ihtiva eder.

Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.