Kısa İlaç Bilgisi
|
A-Ferin Şurup; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır. |
İlaç Sınıfı
|
Sinir Sistemi
> Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik)
> NONNARKOTİK ANALJEZİKLER
> Anilidler
> Parasetamol Kombinasyonları
|
ATC Kodu
|
N02BE51
|
Etkin Madde
|
Klorfenamin Maleat 1 mg/5 ml
, Parasetamol 160 mg/5 ml
| |
Barkodu |
8699530090135 |
Satış Fiyatı
|
10.09 TL [ 18 Nisan 2018 ]
|
Original / Jenerik
| Orjinal |
Reçete Durumu
|
Beyaz Reçeteli |
Eşdeğer İlaç Sayısı
|
98
|
Sağlık Konuları |
Alerjik Reaksiyonlar
|
Durum
|
Aktif |
İmal veya İthal
|
Ithal |
Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi
|
24 ay |
NFC kodu
|
ABC |
Gebelik Kategorisi
|
İlacın gebelik kategorisi C’dir |
İlaç Formu
|
Tablet |
Geri Ödeme Durumu
|
Ödenmez |