VOGAST 30 mg 28 mikropellet kapsül {Actavis}

Actavis Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

A-Ferin 300 mg; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

İlaç Sınıfı

Anilidler > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları

ATC Kodu

N02BE51

Etkin Madde

Kodein 10 mg , Parasetamol 300 mg , Klorfenamin Maleat 2 mg

Barkodu

8699517160158

Geri Ödeme Kodu

A09730

Satış Fiyatı

6.01 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Jenerik

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

97

Alternatif İlaç Sayısı

24

Sağlık Konuları

Hazımsızlık , Mide Yanması , Ülser , Ülseratif Kolit

İmal veya İthal

İmal

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi B’dir

Geri Ödeme Durumu

Ödenir