A-FERIN HOT 10 poşet İçeriği
Aset Firması
Güncelleme : 3 Temmuz 2018
Bi-Profenid içeriği, Bi-Profenid formülü, Bi-Profenid içerik, Bi-Profenid içindekiler, Bi-Profenid yardımcı maddeler, Bi-Profenid bileşenleri, Bi-Profenid Etken madde bilgilerini içerir.
BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI
650.0 mg parasetamol, 4.0 mg klorfeniramin maleat içerir.
KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM
Etkin madde: 6 g’lık poşet 500 mg parasetamol ve 60 mg psödoefedrin HCl içerir.
Yardımcı maddeler: Kinolin sarısı lake, limon aroması, aspartam (E951), sorbitol (E420), susuz sitrik asit, sodyum sitrat dihidrat, silika kolloidal hidrat, mannitol (E421)
Yardımcı maddeler detay bilgisi için tıklayınız.
A-Ferin Hot ile ilgili diğer bilgiler
- Genel
- A-Ferin Hot Fiyat
- A-Ferin Hot Prospektüs
- A-Ferin Hot Kullananlar
- A-Ferin Hot Nedir
- A-Ferin Hot Kullanımı
- A-Ferin Hot Yan Etkileri
- A-Ferin Hot Etkileşimi
- A-Ferin Hot Gebelik
- A-Ferin Hot Saklanması
- A-Ferin Hot Muadili
- A-Ferin Hot Uyarılar
- A-Ferin Hot Endikasyon
- A-Ferin Hot Kontrendikasyon
- İçeriği
- A-Ferin Hot Dozu
- A-Ferin Hot Zararları
- A-Ferin Hot Formu
- A-Ferin Hot Farmakolojik Özellikler
- A-Ferin Hot Farmasötik Özellikler
- A-Ferin Hot Ruhsat Bilgileri