ACEPRIX PLUS 5 mg/12.5 mg 30 film tablet

Aris Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

A-Ferin Forte; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

İlaç Sınıfı

Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları

ATC Kodu

N02BE51

Etkin Madde

Parasetamol 650 mg , Klorfenamin Maleat 4 mg

Barkodu

8699543090818

Geri Ödeme Kodu

A12006

Satış Fiyatı

5.38 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

66

Sağlık Konuları

Yüksek Tansiyon , Kalp Yetmezliği

Durum

Aktif

SGK Kodu

SGKFP1

İmal veya İthal

Ithal

Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi

24 ay

NFC kodu

ABC

Eşd. ilaç grubu

E473A

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi D’dir

İlaç Formu

Tablet

Geri Ödeme Durumu

Ödenir