M-M-R II 0.7 ml şırınga 1 flakon

Koçak Farma Firması

Güncelleme : 3 Temmuz 2018

Kısa İlaç Bilgisi

A-Ferin Forte; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

İlaç Sınıfı

Sinir Sistemi > Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Anilidler > Parasetamol Kombinasyonları

ATC Kodu

N02BE51

Etkin Madde

Parasetamol 650 mg , Klorfenamin Maleat 4 mg

Barkodu

8699828010845

Satış Fiyatı

5.38 TL [ 18 Nisan 2018 ]

Original / Jenerik

Orjinal

Reçete Durumu

Beyaz Reçeteli

Eşdeğer İlaç Sayısı

66

Sağlık Konuları

Anemi , Kemik İliği Kanseri , Lösemi , Diz ve Eklem Ağrıları , Astım , Ülseratif Kolit , Alerjik Reaksiyonlar , Crohn Hastalığı

Durum

Aktif

İmal veya İthal

Ithal

Raf Ömrü / Son Kullanma Tarihi

24 ay

NFC kodu

AAA

Eşd. ilaç grubu

E116B

Gebelik Kategorisi

İlacın gebelik kategorisi C’dir

İlaç Formu

Tablet

Geri Ödeme Durumu

Ödenmez